Newsik, dzięki Isildurowi, który choć na urlopie, czujnie śledzi wydarzenia nie tylko w stacji C=. Zobaczcie jak pięknie można zrobić grę w mono. Jakie efekty, jaka MUZA!!! Może ktoś ma chęć pograć, pobawić się i zrobić recenzję na retroportal.org? Gra naprawdę wygląda świetnie. Sami zobaczcie!

Atari XL/XE -=W.A.R=-

Zgodnie z obietnicą, przekazujemy najnowsze (już potwierdzone) informacje dotyczące letniej edycji naszej imprezy! Ale zanim napiszę o szczegółach, krótkie wprowadzenie.
 
Jak Wam wszystkim wiadomo, z uwagi na Covid-19 nie byliśmy w stanie zorganizować 12-ej edycji "Silly Venture" w grudniu zeszłego roku. Było to o tyle dołujące, że przypadało wtedy zarówno 20-lecie "SV", jak też 35-lecie Atari ST. Wersja "on-line" kompletnie do nas nie przemawiała i nie wpisywała się w konwencję naszej imprezy. Woleliśmy odczekać ten trudny okres, aby spotkać się z Wami "face to face" kiedy tylko będzie taka możliwość - i wygląda na to, że to właśnie ten moment!
 
Tak jak logo "EURO 2020", tak i nasze "SV 2020" będzie obecne na letniej edycji w tym roku. Dodatkowo chcąc w końcu należycie uświetnić te dwie wielkie rocznice (20-lecie "Silly Venture" i 35-lecie Atari ST) szykowanych jest kilka niespodzianek!
 
Ale zacznijmy od konkretów - termin imprezy ulega zmianie: widzimy się tydzień później, a więc:
 
20-22 sierpnia (piątek-niedziela) - z możliwością rozłożenia sprzętu itd. już w czwartek po godz. 15:00
 
Zmianie ulega też party-place... widzimy się na...
 
Arena Gdansk/Baltic Arena (aktualnie: Polsat Plus Arena Gdańsk).
Adres: Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 Gdańsk

 

 

Najnowsze artykuły

Współpracujemy

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework