Polecane

Yugorin/Samar

Yugorin/Samar

środa, 04/sierpień/2021

SIDKick project + FM

Isiludur nie śpi (mimo, że jest na urlopie) bo na naszym samarowym kanale podsyła kolejne newsy. Tym razem coś technicznego, coś muzycznego i coś baaardzo ciekawego. Moduł SIDKick. Instalacja, konfiguracja i prezentacja. Powiem tak. Skoro Isildur się zainteresował, to muzycznie musi w tym coś być. :)

 

Zaczęło się w piątek. Sam w biurze, bo pracownik od poniedziałku na urlopie. Oczywiście, że jak zawsze gdy jestem sam dzieje się nie tylko wszystko. Dzieje się znacznie więcej. Piątki, na ogół spokojne. Tym razem argagamedon :P

poniedziałek, 02/sierpień/2021

Gra na małe Atari - -=W.A.R=-

Newsik, dzięki Isildurowi, który choć na urlopie, czujnie śledzi wydarzenia nie tylko w stacji C=. Zobaczcie jak pięknie można zrobić grę w mono. Jakie efekty, jaka MUZA!!! Może ktoś ma chęć pograć, pobawić się i zrobić recenzję na retroportal.org? Gra naprawdę wygląda świetnie. Sami zobaczcie!

Atari XL/XE -=W.A.R=-

Radośni czytelnicy

Żeby zacząć od wysokiego C (jak C64!) zaprosiliśmy do tej rozmowy człowieka legendę, Klaudiusza Dybowskiego, który jest co prawda nasz, ale kochają go także bracia Atarowcy. No bo jak nie kochać człowieka, który o 8 bitówkach wie wszystko albo więcej.

niedziela, 18/lipiec/2021

Muzealne wybryki

Jest niedziela, 9:25. Próbuję ogarnąć to co stało się wczoraj. Po raz pierwszy zabrakło miejsc dla odwiedzających! To był rekord. To było wydarzenie.

poniedziałek, 12/lipiec/2021

Nowa impreza w 2022 roku! BOOM!

kaBOOM! Panie i Panowie! Cóż za nowina, cóż za radość. Nasi przyjaciele z grupy BOOM! postanowili zrobić party!

 

środa, 07/lipiec/2021

SMOK w DOXA.FM

Dziś zostałem zaproszony do DOXA.FM aby opowiedzieć o muzeum, szaleństwie retro i pasji dziecka od dziecka :)

 

https://www.facebook.com/SMOKPL/posts/1140054059806492

 

niedziela, 27/czerwiec/2021

Leszek i jego gość - Darth Skalmar

Cześć. Zaczynamy nowy dział przedstawiający sylwetki osób znanych w świecie retro, nie tylko z demosceny. Ludzi szanowanych, mających swoją pozycję, ale nie tylko. Jeśli tylko pojawi się na horyzoncie ktoś zupełnie znikąd (pamiętacie Tytusa i film strzały znikąd??? I proszę, zegarki na nogę się pojawiły) to dajcie znać, porozmawiamy. Może sami wypytajcie tę osobę jakie ma zamiary, pomysły. Czekamy na Was i Waszych gości. A tymczasem zapraszam na pierwszy i dość wyjątkowy wywiad.

Wszystkiego dobrego Yugorin

Powoli przygotowujemy się do MD 2021. Znalazłem chwilę, żeby opisać jak wyglądało organizowanie naszego pierwszego party w 2019 roku. Historia prawdziwa!

piątek, 20/listopad/2020

Nowa Gra. Planet X. Prawie recenzja

Nowa Gra. Nowa przesyłka. Unboxing i nowa ... recenzja? Zobaczcie co w tym razem w recenzji o grze naopowiadał Yugorin.

Najnowsze artykuły

Współpracujemy

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework